Uzsākot lietošanu

  • Pārvietojiet griešanās virziena pārslēdzēju (6) vienīgi laikā, kad elektroinstruments nedarbojas.

Ar griešanās virziena pārslēdzēju (6) var mainīt elektroinstrumenta griešanās virzienu. Ja ir nospiests ieslēdzējs (8), tas nav iespējams.

Griešanās virziens pa labi: lai ieskrūvētu skrūves, pabīdiet kreiso griešanās virziena pārslēdzēju (6) lejup un vienlaikus pabīdiet labo griešanās virziena pārslēdzēju augšup.

Griešanās virziens pa kreisi: lai atskrūvētu vai izskrūvētu skrūves, pabīdiet kreiso griešanās virziena pārslēdzēju (6) augšup un vienlaikus pabīdiet labo griešanās virziena pārslēdzēju lejup.

Lai ieslēgtu elektroinstrumentu, nospiediet ieslēdzēju (8) un turiet to nospiestu.

Lai nostiprinātu ieslēgtā stāvoklī nospiesto ieslēdzēju (8), nospiediet ieslēdzēja fiksēšanas taustiņu (7).

Lai elektroinstrumentu izslēgtu, atlaidiet ieslēdzēju (8) vai arī, ja tas ir nostiprināts, nospiežot ieslēdzēja fiksēšanas taustiņu (7), īslaicīgi nospiediet un atlaidiet ieslēdzēju (8).

Ieslēgta elektroinstrumenta griešanās ātrumu var bez‌pakāpju veidā regulēt, mainot spiedienu uz ieslēdzēju (8).

Viegli nospiežot ieslēdzēju (8) elektroinstrumenta darbvārpsta sāk griezties ar nelielu ātrumu. Palielinot spiedienu, pieaug arī griešanās ātrums.

Ar regulēšanas aptveri (3) skrūves galvas ieskrūvēšanas dziļumu X apstrādājamajā priekšmetā var regulēt 8 pakāpēs, attiecīgi pagriežot un fiksējot. Ar katru pakāpi ieskrūvēšanas dziļums mainās par 0,25 mm.

Ja regulēšanas aptveri (3) griež pulksteņa rādītāju kustības virzienā, ieskrūvēšanas dziļums palielinās, ja griež pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam, ieskrūvēšanas dziļums samazinās.

Vajadzīgo pakāpi vislabāk var iestatīt, veicot izmēģinājuma skrūvēšanu.