Відсмоктування пилу/тирси/стружки

Пил таких матеріалів, як напр., лакофарбо‌вих покрить, що містять свинець, деяких видів деревини, мінералів і металу, може бути небезпечним для здоров’я. Торкання або вдихання пилу може викликати у Вас, або у осіб, що знаходяться поблизу, алергічні реакції та/або захворювання дихальних шляхів.
Певні види пилу, як напр., дубовий або буко‌вий пил, вважаються канцерогенними, особ‌ливо в сполученні з добавками для об‌робки деревини (хромат, засоби для захис‌ту дере‌вини). Матеріали, що містять азбест, дозволяється обробляти лише спеціалістам.

Додержуйтеся приписів щодо оброблю‌ва‌них матеріалів, що діють у Вашій країні.

Регулярно очищуйте викидач тирси (3). Щоб прочистити забитий викидач тирси, використовуйте відповідний засіб, напр., шматок деревини, стиснуте повітря тощо.

Для забезпечення оптимального відсмоктування завжди використовуйте зовнішній відсмоктувальний пристрій або пилозбірний мішок/мішок для стружки.

До викидача тирси можна з обох боків під'єднати шланг відсмоктування (Ø 35 мм) (28) (принадлежность).

Приєднайте відсмоктувальний шланг (28) до пилосмока (приладдя). Огляд можливих пилосмоків міститься в кінці цієї інструкції.

Пиловідсмоктувач повинен бути придатним для роботи з оброблюваним матеріалом.

Для відсмоктування особливо шкідливого для здоров’я, канцерогенного або сухого пилу потрібний спеціальний пиловідсмоктувач.

Для невеликих робіт можна використовувати пилозбірний мішок/мішок для стружки (приладдя) (29). Міцно надіньте штуцер мішка для пилу на викидач тирси (3). Вчасно спорожнюйте пилозбірний мішок/мішок для стружки (29), щоб підтримувати оптимальний відбір пилу.

За допомогою важеля для повертання (10) викидач тирси (3) можна повернути праворуч або ліворуч. Завжди притискуйте важіль для повертання викидача стружки (10) до зачеплення у кінцевому положенні. Встановлений напрямок викидання стружки показується стрілкою на важелі для повертання (10).