Монтаж захисних пристроїв

Вказівка: Після поломки шліфувального круга під час роботи або при пошкодженні затискних пристроїв на захисному кожусі/на електроприладі необхідно негайно відправити електроприлад в сервісну майстерню, адреси див. у розділі «Сервіс і консультації з питань застосування».

Покладіть захисний кожух (11) на кріплення на електроінструменті так, щоб кодовані кулачки захисного кожуха відповідали кріпленню. При цьому натисніть і тримайте натисненим розблокувальний важіль (1).
Натискаючи на захисний кожух (11), надіньте його на шийку шпинделя так, щоб бортик захисного кожуха сів на фланець електроінструмента, і повертайте захисний кожух до тих пір, поки він не зайде відчутно у зачеплення.
Встановіть захисний кожух (11) в необхідне для виконуваної роботи положення. Для цього притисніть розблокувальний важіль (1) догори і поверніть захисний кожух (11) у потрібне положення.

  • Установлюйте захисний кожух (11) завжди так, щоб обидва кулачки розблокувального важеля (1) заходили у відповідні отвори захисного кожуха (11) .
  • Захисний кожух (11) потрібно встановити так, щоб іскри не могли летіти в напрямку оператора.
  • Захисний кожух (11) повинен повертатися лише при приведенні в дію розблокувального важеля (1) ! Інакше в жодному разі не можна продовжувати роботу з електроінструментом і його необхідно здати у сервісну майстерню.

Вказівка: Завдяки кодованим кулачкам на захисному кожусі (11) можна монтувати лише захисний кожух, що розрахований на відповідний електроінструмент.

Для зменшення утворення пилу при шліфуванні фарб, лаків та пластмаси твердосплавним чашковим кругом (14) можна використовувати витяжний ковпак (10). Витяжний ковпак (10) не призначений для обробки металу.

До витяжного ковпака (10) можна приєднати придатний пилосмок Bosch. Для цього вставте всмоктувальний шланг з перехідником пиловідведення у передбачений для цього приймальний штуцер витяжного ковпака.

  • Для розрізання за допомогою зв'язаного абразиву необхідно використовувати захисний кожух для розрізання (12).
  • Для розрізання каменю необхідно забезпечити достатнє відсмоктування пилу.

Захисний кожух для розрізання (12) монтується так само, як захисний ковпак для шліфування (11).

Витяжний ковпак для розрізання з люнетним супортом (32) монтується так само, як захисний ковпак для шліфування (11).

  • Під час роботи з гумовою шліфувальною тарілкою (24) або чашковою щіткою/конусною щіткою/алмазною свердлильною коронкою завжди встановлюйте захист для руки (23).

Закріпіть захист для руки (23) за допомогою додаткової рукоятки (8)/(9).

Пригвинтіть додаткову рукоятку (8)/(9) праворуч або ліворуч від головки редуктора залежно від способу роботи.

  • Використовуйте електроінструмент лише з додатковою рукояткою (8)/(9).
  • Припиніть використання електроінструмента, якщо додаткова рукоятка (8)/(9) пошкоджена. Не змінюйте додаткову рукоятку  (8)/(9).

Додаткова рукоятка з гасінням вібрацій (9) знижує рівень вібрації, забезпечуючи приємнішу та безпечнішу роботу.