Darba režīmi

  • Izvēlieties apstrādājamā priekšmeta biezumam atbilstošu zāģēšanas dziļumu. Zem apstrādājamā priekšmeta redzamās asmens daļas augstums nedrīkst pārsniegt zāģa asmens zobu augstumu.

Atbrīvojiet fiksējošo sviru (7). Lai samazinātu zāģēšanas dziļumu, attāliniet zāģa korpusu no pamatnes (15), bet, lai palielinātu zāģēšanas dziļumu, tuviniet zāģa korpusu pamatnei (15). Iestatiet vēlamo zāģēšanas dziļumu atbilstoši nolasījumiem uz zāģēšanas dziļuma skalas. Tad no jauna stingri pievelciet fiksējošo sviru (7).

Fiksējošās sviras (7) piespiešanas spēks ir regulējams. Lai to palielinātu, noskrūvējiet fiksējošo sviru (7), pagrieziet to vismaz par 30° pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam un tad no jauna stingri pieskrūvējiet.

Elektroinstrumentu ieteicams novietot tā, lai tas balstītos pret asmens aizsargpārsega (17) pieres daļu.

Lai iestatītu vēlamo zāģēšanas leņķi, atbrīvojiet zāģēšanas leņķa fiksējošo sviru (9). Sasveriet zāģi sāniski. Noregulējiet vēlamo zāģēšanas leņķi atbilstoši nolasījumiem uz zāģēšanas leņķa skalas (8). Tad no jauna stingri pievelciet fiksējošo sviru (9).

Norāde: veidojot slīpos zāģējumus, zāģēšanas dziļums ir mazāks par vērtību, kas ir nolasāma uz zāģēšanas dziļuma skalas (20).

Zāģējuma trases marķējums (12) norāda zāģa asmens pozīciju taisnleņķa zāģējuma gadījumā.

Lai nodrošinātu vēlamo zāģējuma precizitāti, no‌vie‌tojiet zāģi uz apstrādājamā priekšmeta virsmas, kā parādīts attēlā. Zāģējuma trasi vislabāk noteikt praktis‌ku mēģinājumu ceļā.