Монтаж захисних пристроїв

Вказівка: Після поломки шліфувального круга під час роботи або при пошкодженні затискних пристроїв на захисному кожусі/на електроприладі необхідно негайно відправити електроприлад в сервісну майстерню, адреси див. у розділі «Сервіс і консультації з питань застосування».

Покладіть захисний кожух (9) на кріплення на електроінструменті так, щоб кодовані кулачки захисного кожуха відповідали кріпленню. При цьому натисніть і тримайте натисненим розблокувальний важіль (1).
Натискаючи на захисний кожух (9), надіньте його на шийку шпинделя так, щоб бортик захисного кожуха сів на фланець електроінструмента, і повертайте захисний кожух до тих пір, поки він не зайде відчутно у зачеплення.
Встановіть захисний кожух (9) в необхідне для виконуваної роботи положення. Для цього притисніть розблокувальний важіль (1) догори і поверніть захисний кожух (9) у потрібне положення.

  • Установлюйте захисний кожух (9) завжди так, щоб обидва кулачки розблокувального важеля (1) заходили у відповідні отвори захисного кожуха (9) .
  • Захисний кожух (9) потрібно встановити так, щоб іскри не могли летіти в напрямку оператора.
  • У напрямку обертання приладдя захисний кожух повинен (9) повертатися лише при приведенні в дію розблокувального важеля (1) ! Інакше в жодному разі не можна продовжувати роботу з електроінструментом і його необхідно здати у сервісну майстерню.

Вказівка: Завдяки кодованим кулачкам на захисному кожусі (9) можна монтувати лише захисний кожух, що розрахований на відповідний електроінструмент.

  • При виконанні робіт з різання завжди використовуйте захисний кожух для шліфування(9) разом із кожухом для різання (10).
  • Для розрізання каменю необхідно забезпечити достатнє відсмоктування пилу.

Кожух для різання

Встановіть кожух для різання (10) на захисний кожух для шліфування (9) (див. мал. A): поверніть важіль назад (➊). Вставте кожух (10) на захисний кожух для шліфування (9) (➋). Знову щільно притисніть важіль до захисного кожуха (9) (➌).
Для демонтажу (див. малюнок B) поверніть важіль назад (➊). Зніміть кожух (10) із захисного кожуха (9) (➋).

  • Для роботи з гумовою опорною шліфувальною тарілкою (17) або з чашковою щіткою/конусною щіткою завжди монтуйте захист для рук (16).

Закріплюйте захист для рук (16) за допомогою додаткової рукоятки (6).

Примітка: кутова шліфувальна машина GWS 18V-180 P постачається з додатковою антивібраційною рукояткою (6), що забезпечує збільшену відстань до корпусу редуктора. З міркувань ергономіки та безпеки праці завжди використовуйте описану в цій інструкції з експлуатації додаткову антивібраційну рукоятку (6).

Прикрутіть додаткову рукоятку (6) залежно від способу роботи праворуч або ліворуч від головки редуктора.

  • Працюйте з електроінструментом лише з додатковою рукояткою (6).
  • Припиніть використання електроінструмента, якщо додаткова рукоятка(6) пошкоджена. Не змінюйте додаткову рукоятку (6).

Додаткова рукоятка з гасінням вібрацій (6) знижує рівень вібрації, забезпечуючи приємнішу та безпечнішу роботу.