Вказівки щодо роботи

За допомогою обмежувача глибини (21) можна встановлювати необхідну глибину свердління X.

  • Натисніть кнопку для регулювання обмежувача глибини (19) і встроміть обмежувач глибини в додаткову рукоятку (20).
    Рифлення на обмежувачі глибини (21) повинне дивитися донизу.
  • Встроміть робочий інструмент з SDS-plus до упору в патрон SDS-plus (3). Інакше рухомість робочого інструмента з SDS-plus може призводити до неправильного встановлення глибини свердління.
  • Витягніть обмежувач глибини настільки, щоб відстань між кінчиком свердла і кінчиком обмежувача глибини свердлення відповідала необхідній глибині свердлення X.

  • При заклиненні або сіпанні електроінструмента привод свердлильного шпинделя вимикається. Зважаючи на сили, що виникають при цьому, завжди добре тримайте електроінструмент двома руками і зберігайте стійке положення.
  • У разі застрягання вимкніть електроінструмент і звільніть робочий інструмент. При вмиканні електроприладу із застряглим робочим інструментом виникають великі реакційні моменти.

Функція швидкого вимикання (KickBack Control) забезпечує кращий контроль над електроінструментом і покращує, тим самим, захист користувача у порівнянні з електроінструментами без KickBack Control. При несподіваному і непередбачуваному обертанні електроінструмента навкруги осі свердла електроінструмент вимикається, при цьому індикатор швидкого вимкнення світиться червоним  і блимає освітлювальний світлодіод (18). У разі активації швидкого вимкнення індикатор стану (29) блимає червоним.

  • Для повторного увімкнення відпустіть вимикач (12) і знову натисніть на нього.

Інтегрований демпфер зменшує вібрацію.

  • Не продовжуйте користуватися електроприладом, якщо демпферний елемент пошкоджений.

  • Приставляйте електроінструмент до гайки/гвинта лише у вимкнутому стані. Робочі інструменти, що обертаються, можуть зісковзувати.

Для використання біт потрібна універсальна державка (38) з хвостовиком SDS-plus (приладдя).

  • Прочистіть кінчик хвостовика і трохи змастіть його.
  • Повертаючи, вставте універсальну державку в патрон, щоб вона увійшла у зачеплення.
  • Перевірте фіксацію, потягнувши за універсальну державку.
  • Вставте біту в універсальну державку. Використовуйте лише біти, що підходять до головки гвинтів.
  • Щоб вийняти універсальну державку, потягніть фіксуючу втулку (5) назад і вийміть універсальну державку (38) з патрона.

За допомогою гачка для підвішування (13) електроінструмент можна підвісити на пристосування для підвішування.

  • Короткочасно натисніть на гачок для підвішування (13) в напрямку рукоятки (11), щоб розблокувати фіксатор. Гачок для підвішування автоматично висувається назад.
  • Поверніть гачок для підвішування в сторону.
  • Перевірте гачок для підвішування (13) на предмет будь-яких пошкоджень або деформацій.
    Не використовуйте гачок для підвішування (13), якщо він пошкоджений, деформований або більше не прикріплений надійно до електроінструмента.
  • Підвісьте електроінструмент за допомогою гачка для підвішування (13) на стабільному пристосуванні для підвішування.
    Щоб уникнути пошкоджень або травм, пристосування для підвішування не можна встановлювати над тротуарами або безпосередньо біля робочих зон.
    Гачок для підвішування призначений лише для підвішування електроінструмента, включаючи будь-яке прикріплене приладдя.
  • Під час роботи з електроінструментом поверніть гачок для підвішування (13) назад і легким натисканням просуньте його вперед і вниз у фіксуюче положення.
  • Ніколи не використовуйте гачок для підвішування (13) як обладнання для захисту від падіння.
    Ніколи не прикріплюйте обладнання для захисту від падіння до гачка для підвішування.

Вказівка: для захисту електроінструмента від падіння слід використовувати обладнання для захисту від падіння (40), придатне для ваги системи. Максимально допустима довжина обладнання для захисту від падіння становить 1,8 м. Дотримуйтеся допустимої області кріплення (39) на електроінструменті.

В якості обладнання для захисту від падіння бажано використовувати глуху петлю, закріплену за допомогою анкерного кріплення, або обладнання для захисту від падіння з амортизатором падіння.

При кріпленні обладнання для захисту від падіння (40) обов’язково дотримуйтеся вимог інструкції з експлуатації.

  • Протилежна сторона обладнання для захисту від падіння обов’язково має бути прикріплена до стійкої конструкції (напр., будівлі або риштування), а не до самого користувача.
    Обладнання для захисту від падіння має вільно переміщуватися і може бути прикріплене лише до нерухомої точки кріплення (41) та у дозволеній області кріплення (39) на електроінструменті.
    Оберіть фіксовану точку кріплення (41) так, щоб у разі падіння електроінструмент міг вільно потрапляти в обладнання для захисту від падіння, не обмотуючись та не загрожуючи користувачеві.
    Ніколи не використовуйте гачок для підвішування (13) як обладнання для захисту від падіння.
    Ніколи не прикріплюйте обладнання для захисту від падіння до гачка для підвішування.
    Ніколи не використовуйте обладнання для захисту від падіння на електроінструменті зі встановленим відсмоктувальним пристроєм GDE 18V-16 або GDE 16 Plus.