Sausā uzsūkšana

Sausajai uzsūkšanai galvenajam filtram (32) ir jābūt sausam un ir jābūt ievietotam plastmasas maisam (36) skatīt Plastmasas maisa ievietošana/izņemšana (sausā sūkšana) (skat. attēlu C).

  • Ja no vakuumsūcēja izplūstošais gaiss tiek izvadīts darba telpā, tajā jānodrošina pietiekošs gaisa apmaiņas līmenis. Ievērojiet attiecīgus nacionālos priekšrakstus.

Savienojiet elektroinstrumenta uzsūkšanas caurules un uzsūkšanas šļūteni (20) vai nu tieši vai ar uzsūkšanas adapteri (21) skatīt Uzsūkšanas adaptera vai liektās sprauslas montāža (skat. attēlu F).

Norāde, izmantojot uzsūkšanas adapteri: ja strādājot ar elektroinstrumentiem, gaisa plūsma uzsūkšanas šļūtenē ir pārāk maza (tādi ir, piemēram, figūrzāģi, slīpmašīnas u.c.), tad jāatver gaisa iesūkšanas lūka (42) uz uzsūkšanas adaptera (21). Tas ļaus uzlabot vakuumsūcēja un elektroinstrumenta kopējo veiktspēju. Šim nolūkam pagrieziet gredzenu virs gaisa iesūkšanas lūkas (42), līdz tiek atsegts maksimāls lūkas atvērums.

Putekļu uzsūkšanai urbšanas laikā varat izmantot SDS Clean adapteri (23). Šim nolūkam ievērojiet attiecīgo lietošanas rokasgrāmatu.

Ar automātiskās palaišanas funkciju vakuumsūcēju ar pārsūtītāja moduļa palīdzību (39) var automātiski ieslēgt un izslēgt kopā ar elektroinstrumentu:

  • Pagrieziet ieslēdzēju/izslēdzēju (14) uz pozīciju . Automātiskās palaišanas funkcijas rādījums (4) iedegoties ziņo par ieslēgtu funkciju.
  • Savienojiet vakuumsūcēju ar pārsūtītāja moduli skatīt Savienojuma izveidošana ar raidītāja moduli (piederumi) (skatiet attēlu J). Lai samontētu pārsūtītāja moduli (39) uz elektroinstrumenta, ievērojiet norādījumus pārsūtītāja moduļa lietošanas rokasgrāmatā.
  • Lai ieslēgtu vakuumsūcēju, ieslēdziet savienoto elektroinstrumentu. Vakuumsūcējs sāk darboties automātiski.
  • Pēc elektroinstrumenta ieslēgšanas pārliecinieties, ka vakuumsūcējs ir sācis darboties.
  • Lai izslēgtu vakuumsūcēju, izslēdziet elektroinstrumentu. Uzsūkšana tiks pabeigta iestatītajā aizkavēšanas laikā.
    Aizkavēšanas laikā tiek iesūkti uzsūkšanas šļūtenē atlikušie putekļi. Aizkavēšanās laiku varat iestatīt lietotnē Bosch Toolbox.

Gaisa plūsmas trauksme tiek automātiski aktivizēta, līdzko gaisa plūsma pārsniedz iestatīto zemāko robežvērtību. Gaisa plūsmas trauksmes gadījumā gaisa plūsmas rādījums (1) mirgo dzeltenā krāsā un statusa josla (2) deg dzeltenā krāsā.

Izslēdziet vakuumsūcēju un novērsiet trauksmes cēloni.

Pēc katra soļa, ieslēdzot vakuumsūcēju, pārbaudiet, vai vēl joprojām ir aktīva gaisa plūsmas trauksme. Ja tas notiek, izslēdziet vakuumsūcēju un veiciet tālākos pasākumus. Rīkojieties sekojoši:

  • Pārbaudiet, vai pieslēgtajā elektroinstrumentā ir pietiekama gaisa plūsma.
    Pilnībā atveriet gaisa ieplūdes atveri (42), kas atrodas uz uzsūkšana adaptera (21) vai gaisa ieplūdes atveri uz elektroinstrumenta.
  • Pārbaudiet sava akumulatora uzlādes pakāpi.
    Ja akumulators ir gandrīz izlādējies, uzlādējiet vai nomainiet to.
  • Pārbaudiet plastmasas maisu (36).
    Ja tas ir pilns, nomainiet to.
  • Atvienojiet uzsūkšanas šļūteni (20) no vakuumsūcēja.
    Ja tas deaktivizē gaisa plūsmas trauksmi, pārbaudiet uzsūkšanas šļūteni (20), vai tā nav saliekta un novērsiet iesūktos netīrumus šļūtene vai samontētajās sprauslās.
  • Aktivizējiet manuālo filtra tīrīšanu skatīt Manuāla filtra tīrīšana.
  • Iztīriet galveno filtru (32) skatīt Filtra tīrīšana vai nomaiņa.
  • Nomainiet galveno filtru (32).

Ja neviens no pasākumiem nav novērsis problēmu, vērsieties pilnvarotā Bosch klientu apkalpošanas centrā.

  • Veiciet filtra tīrīšanu tikai tad, ja vakuumsūcējs ir izslēgts un turbīna nedarbojas.

Automātiskās filtra tīrīšanas funkcija jāaktivizē, vēlākais, tad, ja uzsūkšanas jauda kļūst nepietiekama.

Filtra tīrīšanas biežums ir atkarīgs no uzsūcamo putekļu daudzuma un tipa. Regulāri pielietojot elektromagnētisko filtra tīrīšanas sistēmu, ilgāk saglabājas augsta putekļu uzsūkšanas jauda.

Lai veiktu filtra tīrīšanu, atveriet un aizveriet akumulatora nodalījuma vāku (18). Līdz ar to filtrs tiek pakļauts vibrācijām. Vairākkārtēja atvēršana un aizvēršana (līdz 3×) pastiprina tīrīšanas efektu.

Noskenējot šo kvadrātkodu, jūs atradīsiet video, kā veikt manuālo tīrīšanu.

Uzsūkšanas laikā putekļu berzes dēļ uzsūkšanas šļūtenē un piederumos veidojas elektriskais lādiņš, kas var skart lietotāju statiskās izlādes veidā (atkarībā no apkārtējā vides ietekmes un ķermeņa jūtīguma).

Šis vakuumsūcējs ir aprīkots pēc standarta nosacījumiem ar vadītspējīgu uzsūkšanas šļūteni (20). Šī uzsūkšanas šļūtene (20) ir elektriski savienota ar šļūtenes savienotāju (10) ar tvertnes turētāju (33). Pieskaroties ar uzsūkšanas šļūteni (20) grīdai, ir iespējama elektrostatiska izlāde.