PRO GHE18V-50FP
Akuhekikäärid
Tellimuse number 0.600.8D5.100
  • Lõikab paksemaid oksi kinnikiilumata tänud patenteeritud Boschi blokeerumisvastasele süsteemile
  • Ergonoomiline 360° lisakäepide lihtsaks käsitsemiseks ja reguleerimiseks
  • Suur jõudlus ja pikk tööaeg tänu võimsale harjadeta mootorile kiirusega 3400 käiku minutis
  • Kerge kaal (4,2 kg) vähendab pikaajalisel lõikamisel tekkida võivat väsimust
View more
AMPShare.
pappkastis 0 600 8D5 100
PRO GHE18V-50FP
Sinu valik
Bosch GHE 18V-50 professionaalne akuga hekilõikur.
pappkastis
Tellimisnumber: 0 600 8D5 100
Leia müügiesindus
Kaasas selle variandiga
  • Pappkarp
Tehnilised andmed
Tähtsaimad andmed
Pakendi mõõtmed (laius × pikkus × kõrgus)
195 x 1192 x 190 mm
Bosch GHE18V-50FP akuga hekilõikur mõõtmetega.
Tootja:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
PRO GHE18V-50FP: Lisateave
Toote esiletõstud
Varustus ja rakendus
Vars-hekilõikur PRO GHE18V-50FP sobib suurepäraselt nii kõrgete hekkide kui ka väiksemate põõsaste ja võsa pügamiseks. See tööriist on piisavalt tugev, et tulla toime jämedamate okste ja tugevamate hekkidega, olles samas ka piisavalt täpne, et teha õrnemaid lõikeid. Ühildub Bosch Professional 18V Systemiga ja AMPShare’i eri kaubamärkide akudega.
Lisateave
Vars-hekilõikur PRO GHE18V-50FP käivitud probleemideta, nõuab vähe hooldust ja on pika kasutuseaga. Tööriista töökiirus on 3400 käiku minutis, sellel on 23,5 mm lõikehammaste vahe ja madal müratase (90 dB). Tööriist on varustatud kvaliteetse 50 cm lõiketeraga vastupidavas alumiiniumkorpuses. Tööriistal puuduvad heitgaasid ja seda saab transportimise hõlbustamiseks kaheks osaks lahti võtta.