PRO GAS18V-6LS
Akutolmuimejad
Tellimuse number 0.601.9K2.100
  • Ainult üks 18 V aku: kompaktne L-klassi kuivtolmuimeja
  • Ergonoomiline käepide ja kanderihm tagavad suurepärase kaasaskantavuse
  • Tarvikuid (kaasas) saab maksimaalse mugavuse tagamiseks hoida otse tolmuimejal
View more
AMPShare.
pappkastis 0 601 9K2 100
PRO GAS18V-6LS
Sinu valik
Bosch GAS18V-6LS akuga märg-kuivtolmuimeja koos lisatarvikutega.
pappkastis
Tellimisnumber: 0 601 9K2 100
Leia müügiesindus
Kaasas selle variandiga
  • Põrandaotsak
    Tellimisnumber: 1 600 A03 942
  • 3 x toru
    Tellimisnumber: 1 600 A03 947
  • Tarvikuhoidik
  • Põlvetoru
  • Voolik
  • Elektritööriista adapter
    Tellimisnumber: 1 600 A03 BT6
  • Pappkarp
  • Tolmukott
    Tellimisnumber: 1 605 411 03X
  • Vuugiotsak
Tehnilised andmed
Tähtsaimad andmed
Aku pinge
18,0 V
Kaal ilma akuta*
4 kg
Imivooliku nimilaius
30 mm
Filtri suurus
3 000 cm²
Max õhuvoolu kiirus (turbiin)
36 l/s
Max hõrendus (turbiin)
129 mbar
Mahuti maht (bruto)
6 l
Mahuti maht neto
4,5 l
Tolmuklass
L
Pakendi mõõtmed (laius × pikkus × kõrgus)
295 x 245 x 445 mm
Filtri puhastussüsteem
SFC
Antistaatiline voolik
Ei
BITURBO
Ei
Voolik, erineva pikkusega
0,5–2,8 m
Kuva rohkem
Bosch GAS18V-6LS akutolmuimeja kompaktse disainiga.
* Kõrvalekallete kohta lisateabe saamiseks klõpsake järgmist linki: Toodete tehnilised funktsioonid
Tootja:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
PRO GAS18V-6LS: Lisateave
Toote esiletõstud
Varustus ja rakendus
Tööriist ühildub Boschi süsteemiga Click & Clean System. Ühildub Bosch Professional 18V Systemiga ja AMPShare’i eri kaubamärkide akudega.