PRO GLL 12V-100-33 CG
Γραμμικό λέιζερ
Αριθμός παραγγελίας 0.601.065.400
  • Απολαύστε αδιάλειπτη εργασία με την ευελιξία της εναλλαγής μεταξύ της μπαταρίας Li-Ion 12 V και των αλκαλικών μπαταριών AA, εξαλείφοντας τον χρόνο διακοπής της λειτουργίας λόγω εξάντλησης της μπαταρίας
View more
Πράσινη τεχνολογία λέιζερ.
Σύστημα 12V.
Προστατευμένα εργαλεία.
Μη δεσμευτική προτεινόμενη τιμή χωρίς ΦΠΑ
με 4 μπαταρίες (AA), βάση γενικής χρήσης LB 10 0 601 065 400
Επιλέξτε μια παραλλαγή
Η επιλογή σας
Εργαλείο ισοπέδωσης με λέιζερ Bosch GLL 12V-100 με πράσινες γραμμές.
με 4 μπαταρίες (AA), βάση γενικής χρήσης LB 10
Βρες έναν τοπικό αντιπρόσωπο
Συμπεριλαμβάνεται σε όλες τις παραλλαγές
  • Θήκη
  • Πίνακας στόχου λέιζερ
  • Βάση γενικής χρήσης LB 10 Professional
Πρόσθετα σε αυτήν την παραλλαγή
  • Προσαρμογέας αλκαλικής μπαταρίας AA1
    Αριθμός παραγγελίας: 1 608 M00 C1B
  • 4 μπαταρίες 1,5 V LR6 (AA)
Η επιλογή σας
σε L-BOXX 136 με 1 μπαταρία GBA 12V 2.0Ah, στήριγμα γενικής χρήσης LB 10
Βρες έναν τοπικό αντιπρόσωπο
  • Θήκη
  • Πίνακας στόχου λέιζερ
  • L-BOXX 136
    Αριθμός παραγγελίας: 1 600 A01 2G0
  • 1 μπαταρία GBA 12V 2.0Ah
    Αριθμός παραγγελίας: 1 600 Z00 02X
  • Κλιπ οροφής DK 20 Professional
    Αριθμός παραγγελίας: 1 608 M00 C4C
  • Ταχυφορτιστής GAL 12V-40 Professional
    Αριθμός παραγγελίας: 1 600 A01 9R3
Τεχνικά στοιχεία
Τα πιο σημαντικά δεδομένα
Τάση μπαταρίας
12,0 V
Δίοδος λέιζερ
500 - 540 nm, < 10 mW
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 – 40 °C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-20 – 70 °C
Κατηγορία λέιζερ
2
Περιοχή εργασίας, τιμή
30 m
Περιοχή εργασίας με δέκτη*
100 m (ακτίνα)
Ακρίβεια χωροστάθμησης*
± 0,3 mm/m
Περιοχή αυτοχωροστάθμησης
± 4°
Χρόνος χωροστάθμησης
4 s
Προστασία από σκόνη και υγρασία
IP65
Τροφοδοσία ρεύματος
4 x 1,5 V LR6 (AA), Μπαταρία 12 V Li-Ion
Μέγιστη διάρκεια λειτουργίας
6 ώρες (Li-Ion) και 4 ώρες (4 x AA) σε λειτουργία 3 ακτίνων
Σπείρωμα τρίποδα (ορθοστάτη)
Βάρος, περ.*
0,96 kg
Χρώμα ακτίνας λέιζερ
Πράσινο
Προβολή
Συμβατοί δέκτες λέιζερ
LR 7
Διαστάσεις συσκευασίας (πλάτος x μήκος x ύψος)
183 x 205 x 126 mm
Εργαλείο ισοπέδωσης με λέιζερ Bosch GLL 12V-100-33 CG, 162x89x139 mm.
Κατασκευαστής:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
Κύρια χαρακτηριστικά προϊόντος
Το GLL 12V-100-33 CG Professional είναι ένα στιβαρό γραμμικό λέιζερ, που προσφέρει εύκολο και διαισθητικό χειρισμό. Είναι σχεδιασμένο, για να αντέχει σε δύσκολες συνθήκες εργοταξίου με ενισχυμένο με καουτσούκ περίβλημα και παράθυρα λέιζερ και βαθμό προστασίας IP65 για αντοχή στη σκόνη και στο νερό. Η εφαρμογή Levelling Remote (απομακρυσμένη χωροστάθμηση) επιτρέπει τον απομακρυσμένο έλεγχο των ακτίνων λέιζερ 3 x 360°, καθιστώντας τις λειτουργίες πιο ακριβείς και χρονικά αποδοτικές. Η διπλή πηγή ισχύος σας προσφέρει την ευελιξία να κάνετε εναλλαγή μεταξύ της μπαταρίας Li-Ion 12 V και των αλκαλικών μπαταριών AA ως εφεδρική πηγή ενέργειας.