EXPERT EXNH18V-90MD
Akkus szögbelövő fához
Rendelési szám: 0.601.9R1.102
Pneumatikus egyenértékű teljesítmény.
Teljes teljesítményű technológia+.
Vezeték nélküli szabadság a pneumatikus szerszámok teljesítményével.¹
  • A pneumatikus teljesítménynek megfelelő erő: Az újratölthető levegőtartállyal rendelkező, 18 V-os légrugós rendszer biztosítja a 90 mm-es szegek egyenletes süllyesztését
View more
Szegtár szög
Leválogatási szög.
30° - 34°
Szeghosszúság
Körömhossz.
50–90 mm
Körömhossz.
50 – 90 mm
1 Belső teszt a 90 mm-es szögek teljes süllyesztésével 100 mm vastag LVL lapba (SPF), teljesen feltöltött akku mellett*
Nagy teherbírású.
AMPShare.
Professzionális 18 V-os rendszer.
INGYENES SZÁLLÍTÁS MAGYARORSZÁGON
AKÁR 3 ÉV GARANCIA
az elektromos kéziszerszámokra és mérőműszerekre
14 NAPOS INGYENES VISSZAKÜLDÉS
visszaküldés
EXPERT EXNH18V-90MD Professional 0 601 9R1 102
Különböző Bosch Professional szerszámok polcokon egy műhelyben.
EGY RENDSZER. KORLÁTLAN LEHETŐSÉGEK
A 18 V-os Bosch Professional rendszer 2008 óta kompatibilis minden azonos feszültségosztályú Bosch Professional szerszámmal és akkumulátorral.
Tudj meg többet
Fekete Bosch Professional szerszám egy szürke blokk előtt, kék fal előtt.
MINDEN EDDIGINÉL NAGYOBB RUGALMASSÁG
Az AMPSHARE egy univerzális akkumulátorrendszer a kereskedelem és az ipar számára, amely rugalmasságot tesz lehetővé a különböző szerszámok és márkák között, több mint 85 millió eladott darabbal. Gyorsan növekvő 18 V-os platformként megbízható alapot kínál a szakemberek számára.