EXPERT EXNH18V-90D
Akumulatorski pištolj za eksere za drvo
Broj porudžbine 0.601.9R1.002
Пнеуматска еквивалентна снага.
Пуна снага технологије+.
Akumulatorska sloboda uz snagu pneumatskog alata.¹
  • Snaga ekvivalentna pneumatskim alatima: Bez problema zabija eksere od 90 mm zahvaljujući sistemu vazdušne opruge od 18 V s rezervoarom vazduha koji dopunjuje korisnik
  • No-mar vrh: Sprečava oštećenje površina na drvenim ogradama i drugim obrađenim površinama
View more
Dužina eksera
Дужина ноктију.
50–90 mm
Collation angle
Угао поређења.
30° - 34°
Дужина ноктију.
50 – 90 mm
1 Interni test, potpuno ubačeni ekseri od 90 mm u LVL ploču od 100 mm (napravljena od SPF), potpuno napunjen akumulator*
AMPShare.
Професионални систем од 18V.
EXPERT EXNH18V-90D Professional 0 601 9R1 002
Različiti Bosch Professional alati na policama u radionici.
JEDAN SISTEM. NEOGRANIČEN POTENCIJAL
Sistem Bosch Professional od 18 V kompatibilan je sa svim Bosch Professional alatima i akumulatorima iste klase napona od 2008. godine.
Saznaj više
Crni Bosch Professional alat na sivoj blokadi ispred plavog zida.
VIŠE FLEKSIBILNOSTI NEGO IKADA
AMPSHARE je univerzalni sistem akumulatora za privredu i industriju koji omogućava fleksibilnost između različitih alata i brendova sa preko 85 miliona prodatih jedinica. Kao brzorastuća platforma od 18 V, nudi pouzdanu osnovu za profesionalce.