PRO GLA 18VH-7500
Akumulátorové pracovní světlo
Číslo obj. 0.601.4A5.000
  • Vynikající výkon s maximálním světelným tokem 7 500 lumenů, 3 úrovněmi jasu a režimy 180/360°
  • Bezproblémová doba chodu díky hybridnímu napájení pro síťový nebo akumulátorový provoz
  • Pohodlné rychlé nabíjení zařízení s USB-C® prostřednictvím integrovaného portu USB-C®
View more
Těžký provoz.
Skladem
Předpokládaná doba dodání 1-2 pracovní dny
s DPH
bez DPH
Vyhledat místního prodejce
Přijímáme
Sleva 10 % na první nákup
Po registraci zadej VITEJ10 na pokladně.
Doprava zdarma
3 roky prodloužená záruka
po registraci v PRO360
v kartonové krabici 0 601 4A5 000
s DPH
bez DPH
Skladem
PRO GLA 18VH-7500
Tvůj výběr
Pracovní světlo Bosch GLA 18VH-7500 s napájecím kabelem.
v kartonové krabici
Objednací číslo: 0 601 4A5 000
Součástí této varianty
  • Nízkopříkonový napájecí kabel
    Objednací číslo: 1 604 460 7CZ
  • Kartonová krabice
  • Návodu na obsluhu
Technické údaje
Další údaje
Světelný tok*
7 500 lm
Napětí akumulátoru, funguje s
18,0 V
Hmotnost bez akumulátoru*
4,1 kg
Počet stupňů jasu
3
Akumulátorová pracovní svítilna Bosch GLA 18VH-7500, výška 366 mm.
* Více informací o odchylkách najdete pod následujícím odkazem: Technické vlastnosti výrobků
Výrobce:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
PRO GLA 18VH-7500: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Špatně osvětlené pracovní prostory namáhají oči. Pracovní svítilna Bosch GLA 18VH-7500 Professional maximalizuje osvětlení pracovního prostoru díky vynikajícímu světelnému toku 7 500 lumenů. Navíc si můžete upravit jas a díky režimům 180/360° vidíte na všechny strany. A už nikdy si nemusíte dělat starosti s dobou chodu: toto hybridní pracovní světlo umožňuje provoz s kabelem i bez kabelu s 18V akumulátorem Bosch Professional. Zařízení s USB-C® můžete rychle nabíjet přes integrovaný port USB-C®. Díky praktickým možnostem montáže můžete umístit světlo tam, kde ho potřebujete, pro optimální rozložení světla díky velkému, robustnímu kovovému háčku v základně a 5/8palcovému závitu pro upnutí do stativu. Intuitivní funkce HMI zajistí, že budete vždy vědět, kolik energie má váš akumulátor, a pomocí panelu LED kontrolek můžete ovládat, na jakou úroveň jasu je světlo nastaveno, a zorný úhel.