PRO GSS18V-18
Παλμικό τριβείο
Αριθμός παραγγελίας 0.601.9R7.001
  • Ιδανικός έλεγχος χάρη στο χαμηλό του ύψος έως και 118 mm και στην εξαιρετική ισορροπία του εργαλείου
  • Λιγότερη κόπωση με χαμηλή τιμή κραδασμών έως και 3,5 m/s2
View more
Βαρέως τύπου.
AMPShare.
Μη δεσμευτική προτεινόμενη τιμή χωρίς ΦΠΑ
με σάκο σκόνης 0 601 9R7 001
PRO GSS18V-18
Η επιλογή σας
Ασύρματο τριβείο φύλλων Bosch GSS18V-18 με σακούλα σκόνης.
με σάκο σκόνης
Βρες έναν τοπικό αντιπρόσωπο
Συμπεριλαμβάνεται σε αυτήν την παραλλαγή
  • 1/1 ένθετο L-BOXX για GSS 18V-18
    Αριθμός παραγγελίας: 1 619 PC7 246
  • 1 φύλλο λείανσης C470
    Αριθμός παραγγελίας: 2 608 608 614
  • L-BOXX 162
    Αριθμός παραγγελίας: 1 600 A03 8TU
  • Σάκος σκόνης
Τεχνικά στοιχεία
Τα πιο σημαντικά δεδομένα
Τάση μπαταρίας
18,0 V
Αριθμός παλινδρομήσεων χωρίς φορτίο*
10.000 – 20.000 min-1
Διάμετρος τροχιάς
2 mm
Διαστάσεις συσκευασίας (πλάτος x μήκος x ύψος)
360 x 443 x 178 mm
Βάρος δίχως μπαταρία*
1,2 kg
Ονομαστικές στροφές
5000 – 10000 σ.α.λ.
BITURBO
Όχι
Εμφάνιση περισσότερων
Κατασκευαστής:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
Κύρια χαρακτηριστικά προϊόντος
Το PRO GSS 18V-18 μπαταρίας είναι σχεδιασμένο για ιδανικό έλεγχο χάρη στο χαμηλό του ύψος έως και 118 mm και την εξαιρετική ισορροπία εργαλείου. Χάρη στη χαμηλή τιμή κραδασμών που περιορίζεται στα 3,5 m/s2, μπορείτε να εργάζεστε για μεγαλύτερα χρονικά διαστήματα χωρίς κούραση ή μούδιασμα του χεριού σας. Αυτό το τριβείο διατίθεται με μια αποτελεσματική λύση διαχείρισης της σκόνης με υψηλό ποσοστό συλλογής σκόνης 85 % και εύκολη απόρριψη σκόνης.
Εξοπλισμός και εφαρμογή
Το GSS 18V-18 προορίζεται για λείανση ξύλινων ή μεταλλικών επιφανειών και ακμών, γυψοσανίδας/γύψου, λείανση επιφανειών πριν το βάψιμο και αφαίρεση παλιάς μπογιάς. Είναι συμβατό με το σύστημα Click&Clean της Bosch.