PRO GLA 18VH-7500
Brezžična svetilka za uporabo na gradbišču
Kataloška številka 0.601.4A5.000
View more
Težka dela.
Priporočena maloprodajna cena z DDV
v kartonski škatli 0 601 4A5 000
PRO GLA 18VH-7500
Trenutni izbor
Bosch delovna svetilka GLA 18VH-7500 z napajalnim kablom.
v kartonski škatli
Poišči lokalnega trgovca
Vključeno v tej različici
  • Kabel za hladno napravo
    Kataloška številka: 1 604 460 7CZ
  • Kartonska škatla
  • Navodila za uporabo
Tehnični podatki
Dodatni podatki
Svetlobni tok*
7.500 lm
Deluje z napetostjo akumulatorske baterije
18,0 V
Teža brez akumulatorske baterije*
4,1 kg
Število ravni osvetlitve
3
Akumulatorska gradbiščna svetilka Bosch GLA 18VH-7500, višina 366 mm.
* Več informacij o odstopanjih lahko najdeš na naslednji povezavi: Tehnične lastnosti izdelkov
Proizvajalec:
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
www.bosch-pt.com
kontakt@bosch.de
PRO GLA 18VH-7500: Več informacij
Prednosti izdelka
Način in namen uporabe
Dodatne informacije
Boscheva svetilka za delovišča GLA 18VH-7500 Professional je hibridna naprava, ki lahko deluje na kabel ali z akumulatorsko baterijo. Napajanje prek USB-C® deluje z močjo do 15 W Uporabniški vmesnik ima nadzorno ploščo s tremi LED-lučkami za: prikaz vklopa/zatemnitve/izklopa zaslona, način osvetlitve pod kotom 180°/360° in stanje napolnjenosti akumulatorske baterije. Ima dve možnosti pritrditve: s kavljem ali na stojalo s 5/8-palčnim navojem za pritrditev na stojalo GLT 300-40.