PRO GRL18V-4-34CVG
Rotacijski laser
Kataloška številka 0.601.061.H00
View more
Profesionalni 18V sistem.
AMPShare.
Zaščitena orodja.
Priporočena maloprodajna cena z DDV
Izberi različico
Trenutni izbor
Komplet laserskega nivelmanskega orodja Bosch GRL 18V-4-34 CVG.
Novo
Poišči lokalnega trgovca
Vključeno v vseh različicah
  • 2 x baterija 1,5 V LR6 (AA)
  • Adapter za akumulatorsko baterijo BA 18-C
    Kataloška številka: 1 608 M00 C4B
  • 4 x akumulatorska baterija 1.5 V LR14 (C)
  • Laserski sprejemnik LR 45 Professional
    Kataloška številka: 0 601 069 L00
  • Nosilec za sprejemnik RB 45 Professional (številka rezervnega dela: 1 600 A00 FD1)
  • L-BOXX 374
    Kataloška številka: 1 600 A01 2G3
Dodatno v tej različici
  • Hitri polnilnik GAL 18V-40 Professional
    Kataloška številka: 1 600 A01 9RJ
  • 1 x akumulatorska baterija ProCORE18V 4.0Ah
    Kataloška številka: 1 600 A01 6GB
Trenutni izbor
Bosch GRL18V-4-34CVG laserski nivelir s priborom.
Novo
v kovčku L-BOXX 374 z 2 x baterijo (AA)
Kataloška številka: 0 601 061 H01
Poišči lokalnega trgovca
Vključeno v vseh različicah
  • 2 x baterija 1,5 V LR6 (AA)
  • L-BOXX 374
Kataloška številka: 0 601 061 H02
  • 2 x baterija 1,5 V LR6 (AA)
Dodatno v tej različici
  • Stensko držalo WM 5
    Kataloška številka: 0 601 092 J00
Tehnični podatki
Dodatni podatki
Navoj stojala
2 x 5/8"
Napetost akumulatorske baterije
18,0 V
Laserska dioda
500–540 nm, < 1mW
Delovna temperatura
-10 – 50 °C
Temperatura skladiščenja
-20 – 50 °C
Razred laserja
2
Delovno območje s sprejemnikom*
400 m (premer)
Nivelirna natančnost*
± 3,0 mm pri 30 m navpično, ± 1,5 mm pri 30 m vodoravno
Samonivelirno območje
± 15 % (± 8,5°)
Zaščita pred prahom in škropljenjem
IP66
Vrtilna hitrost
150/300/600 min–1
Električno napajanje
4 x 1,5 V LR14 (C), Litij-ionska akumulatorska baterija, 18 V