PRO GWX18V-11PS
Kotni brusilnik s sistemom X-LOCK
Kataloška številka 0.601.9N4.400
  • Vrhunska ergonomija za udobno rezanje in brušenje z vrtljivim ročajem
  • Visoka zmogljivost z močjo, enakovredno 1.100 W moči pri kabelskem priklopu
  • Ergonomski in enostaven za uporabo zahvaljujoč dolgemu, ozkemu ročaju
  • Lajša utrujenost z udobnim ročajem za blaženje tresljajev
  • Hitra in priročna menjava pribora zahvaljujoč hitrovpenjalnemu sistemu X-LOCK
View more
Težka dela.
AMPShare.
Priporočena maloprodajna cena z DDV
s pomožnim ročajem Vibration Control (1 602 025 0A0) 0 601 9N4 400
PRO GWX18V-11PS
Trenutni izbor
Bosch GWX18V-11PS akumulatorski kotni brusilnik s kovčkom.
s pomožnim ročajem Vibration Control (1 602 025 0A0)
Poišči lokalnega trgovca
Vključeno v tej različici
  • Dodatni ročaj s sistemom Vibration Control
    Kataloška številka: 1 602 025 0A0
  • Ščitnik (kataloška številka: 1 600 A00 XK9)
  • Zaščitni pokrov
    Kataloška številka: 1 600 A02 1MH
  • L-BOXX 136, velikost 4
    Kataloška številka: 1 605 438 1EN
Tehnični podatki
Dodatni podatki
Napetost akum. baterije
18,0 V
Št. vrtljajev v prostem teku*
3.000 – 9.000 min-1
Premer koluta
125 mm
Izvrtina, premer
22,23 mm